Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sesja nad morzem, kogo polecicie ?

sesja nad morzem, kogo polecicie ?

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Sporo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, albowiem jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby zrobić coś oryginalnego.

Klaudi

Posty: 1

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

pawel253

Posty: 2

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Marioleczka

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

090913123

Posty: 2

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Menene

Posty: 2

 
My z reguły sami robimy sobie zdjęcia. Bez wątpienia nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, iż takie sesje są obecnie możne, wobec tego nie ma większych problemów żeby kogoś poprawnego odnaleźć.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, natomiast sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeżeli trzeba troszkę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane poprzez profesjonalistę.

labuh

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Yuri20

Posty: 2

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

PaweL

Posty: 8

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

mnichest

Posty: 2