Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

anonse towarzyskie, jaki portal ?

anonse towarzyskie, jaki portal ?

Zastanawiam się czy poprzez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

jarossse

Posty: 1

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, wobec tego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Często sam korzystam, częstokroć polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

zyciowy5

Posty: 13

 
Ogłoszeń jest wiele, niemniej jednak jak się tak ustawia swoje wymagania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, niemniej jednak w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, niemniej jednak na razie, jeżeli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, niemniej jednak rzeczywiście pożądane byłoby.

miko_poz

Posty: 3

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym wypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest sporo, natomiast z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i wielokrotnie na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest sporo i super.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak dużo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

xacti

Posty: 4

 
Jestem mocno zapracowany, dlatego dla mnie korzystanie z anonsów towarzyskich to jedyna okazja żeby poznać kogoś miłego. Można pogadać, można miło spędzić czas. Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, dlatego wszystkim, którzy szukają towarzystwa mogę jej polecić.

090913123

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

Bezi22

Posty: 29

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle poszukuję? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Klara323

Posty: 2

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane fotografie. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że faktycznie spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

Black_Riot

Posty: 2