Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

salon urody kraków, czy znacie ?

salon urody kraków, czy znacie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak wiele, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Nikiiii

Posty: 9

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, ale musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Mnóstwo słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

23-Obert

Posty: 18

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o mnóstwo za sporo. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

marcin225

Posty: 8

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowomodne zabiegi i super kosmetologów.

derbuś_22

Posty: 18

 
Najlepsze efekty zabiegów są faktycznie wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest profesjonalną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, albowiem w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Jasio234

Posty: 14

 
Jest dużo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, dlatego polecam.

Tereska

Posty: 33

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

syrena88

Posty: 8

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

okrzemek

Posty: 15