Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hosting pod stronę, który dobry ?

Hosting pod stronę, który dobry ?

Cześć. Moja sieć stron wykorzystuje niewielkie bazy danych MySQL. Czy znajdę hosting www, który będzie tani i da możliwość tworzenia nielimitowanej ilości baz?

serMER

Posty: 21

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednak weseli się olbrzymim zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego wyborną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

jajosz12

Posty: 16

 
Witam.
Z dużymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, bowiem pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się ogromny plus!

Kidi

Posty: 23

 
Cześć. Muszę przyznać, iż do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najistotniejsze, ponieważ należałoby wziąć także pod spostrzeżenie lokalizację serwera, jaka może wpłynąć na szybkie lub niezwykle wolne wczytywanie się stron internetowych.

Określ78

Posty: 15

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które kupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod spostrzeżenie, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bowiem w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

Anonim.KuBa

Posty: 20

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, ponieważ tworzyłem je w zwykłym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać profesjonalne oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co powinien posiadać hosting www.

Aga-lloch

Posty: 25